| SorinBOSS123 a întrebat:

, am o problema cu windowsu.
Cand vreau sa deschid orice aplicatie de tip (.EXE)
Imi arata asa : https://imgur.com/a/xJWusTX
VA ROG AJUTOR!

6 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

laughing)))) Ce rahat de Windows ai acolo happy Este de la Windows amice, ai niste fisiere corupte daca nici fisierele de tip.exe nu le poate deschide.Ce te-as sfatui eu ar fi sa-ti schimbi WIndows-ul pentru ca e clar ca asta este varza, dar daca totusi nu vrei *SOLUTIA*: Deschide "cmd" cu drepturi de administrator si scrie acolo "sfc /scannow" si nu ar mai trebui sa ai problema. Funda?

| SorinBOSS123 explică (pentru Bogdan70001):

Man cmd-ul este de tip (.exe) nu am cum sal deschid crying(

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinBOSS123):

Daca apesi Windows+R si scrii cmd nu merge?
Oricum, exista o nenorocire la CLASSES in registry. Multi din oras tot au probleme cu.lnk (shortcut) deschizandu-se cu internet explorer.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru SorinBOSS123):

Schimba Windows-ul atunci pentru ca asta este varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza prostia aia de windows si nu mai fi copil sa bagi toti virusii aia. N-am mai vazut asa Windows infectat din 2009 de cand m-au pus sa curat PC-urile scolii.

| SorinBOSS123 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e de la virusii, poate o fi de la registru sad