| Steven1369 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema la canalul de YouTube, mi se aboneaza automat la canale random underrated și daca ma dezabonez de la ele, canalul meu se aboneaza inapoi la ele. A mai avut cineva aceasta problema? Dacă da, cum ați rezolvat-o? Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Inseamna ca cand stai pe telefon, apesi din gresela, asa faceam si eu, pentru ca am vazut ca conturile sunt tot alea pe care le vizitasem.

2 răspunsuri:
| DOOOPX a răspuns:

Ai folosit vreun site pentru abonati, like-uri, views, etc?
Cum ar fi likenation?

| Steven1369 explică (pentru DOOOPX):

Nu

| DOOOPX a răspuns (pentru Steven1369):

Inseamna ca cand stai pe telefon, apesi din gresela, asa faceam si eu, pentru ca am vazut ca conturile sunt tot alea pe care le vizitasem.