| Andrey1352 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema legata de windows, mi se tot deschide automat incontinuu file explorer, am tot cautat pe net cum sa rezolv aceasta problema si nu am reusit, am scanat si cu un antivirus si nu a gasit nici un virus, ce trebuie sa fac, am tot incercat sa o remediez?
Am si un videoclip postat pe Youtube legat de aceasta problema.
LINK catre videoclip: https://youtube.com/shorts/ElhioJGl4kI?feature=share

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recovery windows system

| DaniTIRB a răspuns:

Doua motive principale:
-Fisiere corupte
-Virus
Cea mai rapida solutie e sa reinstalezi windows-ul fara sa pastrezi fisierele.
O a doua solutie sa reinstalezi windows-ul CU fisierele pe care le ai sau sa dai scan la fisere corupte/virusi in tot calculatorul cu un antivirus bun