| bogdiani20 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un MP3 i.Beat mutare S 2.0 Si in urma cu o saptamana am facut prostia sa pun windows 7 butabil pe el si dupa ce mi-am facut treaba am sters windowsul si mi-am bagat muzica pe el dar acum nu imi mai citeste nimic, eu am pus melodii pe el dar cand il aprind imi zice no file... se mai poate face ceva sau de acu il tin doar ca stick sad

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Prostia se plateste! Pana rezolvi, il menajezi si nu mai umbli pe el pana il poti folosi potrivit destinatiei sale.
Mai jos gasesti manualul si alte informatii despre produsul tau. Nimic insa despre firmware, adica programul de baza cu care sa rulezi piesele mp3 dorite. Poate in manual sunt instructiuni de resetare dispozitiv, care sa-l faca functional.
http://www.trekstor.de/product-support/product/ibeat-move-s20.html#faq58

| halogen001 a răspuns:

Poate trebuie formatat in FAT32.