| carhartt a întrebat:

Am si eu o problema cu PowerPoint 2007!
L-am instalat acum cateva zile. 1 saptamana. cred. Am creau un priect pentru scoala, dar inca nu il terminasem, iar azi cand am vrut sa modific ceva la el, l-am deschis in PopwerPoint, si, nu mergea sa mai fac nimic, nu pot sa creez slideuri, nu pot sa sterg slideuri, nu pot sa modific nimic, nu pot sa salvez, si am nevoie sa modific ceva neaparat pentru maine.
Am i ncercat sa-l reinstalez si tot asa face straight face
Ce sa ii fac?

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Da click dreapta pe fisier si selecteaza New. O sa-ti deschida fisierul in modul de editare. Daca nu e asta revino cu detalii pe mesaj privat. Succes!

| Danιel a răspuns:

Deschide Powerpoint, click pe butonul Office din stanga-sus si din meniu alege 'Open'.

| blagasamuel a răspuns:

Inseamna ca e trial. si asta e doar pentru o anumita durata... dupa aia nu mai poti face absolut nimica decat sa le vizualizezi

| blagasamuel a răspuns:

Salut. dezinstaleaza0l pe vechiul Microsoft office si descarca de aici
http://www.filebox.ro/download.php?key=9yn9en78w34sqjh1
dupa aia il instalezi cu tot cu licenta ( a doua licenta merge... o mers si pentru mine )
si de acum incolo ai full microsft office 2007 enterprise
sper ca ti-am fost de folos

| carhartt explică:

Nu merge in niciun fel, ce sa-i fac?