| Levelstar a întrebat:

Am si eu o problema: vreau sa vad un film de pe stick pe TV (Vortex),se vede, se aude, dar nu are subtitrare.Pe stick are subtitrarea.Solutii? Ofer fundaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| MiniMeow a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Problema era ca subtitrarile nu erau in acelasi folder cu filmul ci intr-un folder "subs". Am mutat subtitrarile in acelasi folder si a mers la mine. happy

1 răspuns:
| CoL00SaL a răspuns:

Trebuie sa ai functia aceea pe telecomanda numita "LANG" sau "SUBS"...si dupa aia dai pe el si iti apare o fereastra si dai pe acel care este fisierul "str."
Funda?