| itsoft a întrebat:

Am si eu un Samsung GT-S3370 si cand incerc sa ma conectez de explu pe sites la Youtube si sa dau Play pe un videoclip sa il vad nu merge zice Retinut. inainte imi functiona dar acum nu stiu de ce. Care ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| MoD3M a răspuns:

Probabil ca ai YouTube-ul instalat si nu trebuie sa te duci pe Google sa scrii YouTube ca sa intri pe el nu? Ei daca da. trebuie sa iti downloadezi ultima versiune a YouTube-uluiwinking

3 răspunsuri:
| mariusflorin90 a răspuns:

Salut itsoft uite ce gasisem eu http://www.youtube.com/watch?v=dz4qXxduo1g sau in caz de continua tot asaa incearca a suna la relatii cu clientii, eu mai zic ca o fi si de la internet sau o fi virusat:-? dar daca scrie retinut sigur e de la internet, de la setari;;)

| mariusflorin90 a răspuns:

Cand incercai sa intri pe youtube intrai cu ajutorul unui browser nu intrasei cu vreun anume programel preinstalat nu?thinking

| mariusflorin90 a răspuns:

Sau mai incearca sa intri la cookiile browserului cu care intri pe youtube de pe mobil pentru a sterge toate cookieurile, parerea mea este ca e din cauza unei erori de la browserbatting eyelashes