| GabyCatalin a întrebat:

Cum bag bios-ul de pe stick pentru Acer aspire 5100?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Actualizarile bios nu sunt indicate. daca vrei sa updatezi bios cred ca faci o greseala. poti ramane fara placa. posibil sa ai noroc si sa iti mearga. astfel de update nu sunt indicate.
funda poti sa o dai cui vrei. pe mine nu ma incalzeste cu nimic.
bafta.

1 răspuns:
| StalkerSoul a răspuns:

De ce sa faci update la bios? nu e nevoie pentru asa ceva si tu nu cred ca ai un generator in casa. si probabl nici un update al bios-ului original. asa ca nu te juca cu asta ca s-ar putea sa iti rupi pc in 2 pentru totdeaunahappy apoi va trebuii altul nou happy