| Desabafo a întrebat:

Salutare TPU am un laptop toshiba a300 si nu imi merge camera web cand il tin normal, iar daca inclin clapa laptopului mai mult de 40 de grade, imi merge camera. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Du-te la service sa-ti schimbe folia care face legatura dintre ecran si placa de baza! E singura solutie!(sau sa miste de ea poate este vreun contact imperfect desi ma indoiesc, se intampla asemenea problema numai in momentul cand laptopul a suferit un soc mecanic ) By!

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Du'l la garantie!

| BYBY a răspuns:

Sterge din control panel webcamul si reinstaleaza, daca ia un CD ai grija lasetari,, fiindca poate cere si locul unde ti tu laptopul, si locul unde vrei sa ti webcamul si poate aici se deregleaza singur, si pune-i niste setari stabile, cauta pe Google, niste indicii pentru webcam si pentru buna stare a lui!
Sper ca te-am ajutat! Daca nu intelegi, da-mi un mesaj privat!
Pa.Imi dai fundita?

| Desabafo explică:

NeluL a dat cel mai ok raspuns, pe restul va bate laptopu.

| madutza_7568 a răspuns:

Pai mergi la un reparator de laptopuri:-s poate stie el ce sa faca...mno altceva nu stiu ce sa iti zictongue