| lovemyname a întrebat:

Am un LG l9 aproape de un an, e aproape nou, sa il dau pe un iPhone 4 8GB nou cu IOS 7?

Îmi este frica ca nu o sa se mai facă update-uri pentru iPhone 4 deoarece este discountinued.

Am văzut ca si aplicatia facebook merge greu.

Voi ce spune-ți?

Mie îmi trebuie mai mult pentru jocuri, muzica, poze si internet

Aștept raspunsuri si dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| VeveAnn a răspuns:

Eu am Lg l7 si sunt foarte multumita de el.Nu l-as da pentru un iphone. Diriginta mea si-a luat un iphone.L-a scapat o data si s-a stricat a trebuit sa il duca la reparat.Eu pe al meu l-am scapat de multe ori.Am avut o perioada cand il scapam mereu si nu s-a stricat.Cateva colege, fete pe care le cunosc si-au luat.Am stat si eu pe el si mi-au explicat cum merge.Raman la telefonul meu.Si pe al tau poti descarca jocuri, muzica, poze, poti intra pe internet.( jocurile le descarc de pe magazin play si merge super bine, intru usor pe facebook, intru mereu.Eu sincer nu las da. Asta e parerea mea.Tu poti sa faci cum vrei.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru jocuri-muzica-poze-net iei frumos o tableta, nu o flasneta de aifon 4.

| DenisIonut01 a răspuns:

1. daca te mai prind ca postezi cu atat spatiu (enter) te raportez si esti pasibil sa primesti remove la intrebare
2.Nu iti iei iphone 4 si mai ales cu ios 7, mai bine iti iei iphone 4s
3.Nu fa schimbul Iphone 4 cu Ios 7 are bug-uri adica nu prea suporta si s-ar putea sa te trezesti ca iti pare rau, de la ios 7 Apple nu ofera un downgrade adica sa revi la versiunea veche.

| bogdan324 a răspuns:

Sa nu faci prostia asta! L9 e mult mai performant ca un iphone 4, chiar mai bun ca un 4s