| lovemyname a întrebat:

Am un LG l9 aproape de un an, e aproape nou, sa il dau pe un iPhone 4 8GB nou cu IOS 7?
Îmi este frica ca nu o sa se mai facă update-uri pentru iPhone 4.
Am văzut ca si aplicatia facebook merge greu.
Voi ce spune-ți?
Mie îmi trebuie mai mult pentru jocuri, muzica, poze si internet
Aștept raspunsuri si dau funda celui mai bun răspuns!

1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

Nu il da. in primul rand iphone 4 si toate care sunt, sunt praf nu au android toate aplicatiile pe iphone nu le gasesti free trebuie sa le cumperi cu banii. si nu gasesti aplicatii cum sunt pe android. eu zic sa nu il dai mai ales iphone 4 e praf