| Andrei_Serdean_1998 a întrebat:

Salutare TPU, as avea nevoie de o informatie... as vrea sa stiu daca a mai făcut cineva o pagina web si ar putea sa-mi spuna un lucru: se poate schimba platforma in care a fost făcut siteul initial de exemplu de pe joomla pe word press fara a-mi pierde contentul? Astept informația unor cunoscători!

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Da, se poate.
Uite aici cum se procedeaza:
https://themeisle.com/blog/migrate-joomla-to-wordpress/

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Dupa ce faci ce a scris dabnz, verifica tot continutul pana in varful unghiilor, chestiile astea nu sunt deloc perfecte... cel putin din experienta mea