| lovemyname a întrebat:

SALUTARE TPU!
As dori sa imi cumpar un Ipod Touch 4, am gasit pe okazii unul alb care este de 8GB si unul negru de 32GB
Ce culoare sa imi cumpar? sunt baiat, nu conteaza memoria
ALB SAU NEGRU
Astept raspunsuri multe
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Eu unu cred ca este prea riscant sa cumperi telefoane scumpe de pe anumite situri,vezi poate iti trimite si tie cinestie ce coaja de telefon, si nu prea mai ai cum recupera banii, ai mare grija.cam cat dai pe el, adica la ce pret?

| bogdan1413 a răspuns:

As zice cel negru pentru ca daca are o zgarietura minora pe carcasa sau se murdareste cu ceva nu se prea observawinking

| sweetdyana18 a răspuns:

Eu una l-as alege pe cel negru...dar e decizia ta... happy
fundita?

| CrissuCristina a răspuns:

Ambele variante s-ar potrivi, dar eu l-as alege pe cel negru pentru ca negrul este culoarea mea preferata! Imi dai FUNDA?

| JokerV a răspuns:

Frate asculta la mine ia-l pe cel negru.1 mai multa memorie, 2negru merge aproape cu orice

| strawberry03 a răspuns:

Alb, alb...negru devine deja prea banal.nE o culoare prea inchisa si prosteasca asa. Cele abe sunt mai elegante si mai luminoase...

| iPicka a răspuns:

Si eu lasi alege pe cel negru. happy