| aLexG1 a întrebat:

Salutare TPU as vrea si eu detalii despre acest telefon AKAI Quadra GW5009 dar nu gen procesor baterie ca astea le stiu, as vrea sa imi spuneti daca este bun daca il aveti bineinteles si daca merita cumparat.Detalii cat mai multe mersi

1 răspuns:
| alex15ccc a răspuns:

Sincer,pare o rabla care dupa un an n-o sa mai functioneze, gen Allview! Plus ca nici nu prea se gasesc prea multe informatii despre el pe internet! Am gasit numai pe Altex, Mediagalaxy si pe alte cateva site-uri, in rest nimica! Mai degraba iti iei un HTC, LG sau un Samsung tot low-cost dar macar stii ca nu cumperi de la firmele astea aparute ca ciupercile dupa ploaie!