| RaÐu_Cbt_1999 a întrebat:

Aseara am lasat laptop-ul deschis sa se descarce un joc pe steam. Apoi dimineata cand am vrut sa il deschid si sa pun parola (am windows 10) imi spunea ca parola nu este buna...Am tot incercat.Iar acum cand il deschis m.i se deschide o fereastra albastra ..cu niste optiuni ..Sa redeschid windows-ul cu incercari automate de reparare. Daca dau sa restaurez nu merge, am incercat sa dau sa imi bage iar windows-ul fara a pierde din fisierele mele...si tot nu merge. Stie cineva ce s-a intamplat? Si cum pot rezolva?
ps: acum cand il deschid nu imi mai apare chestia aia unde pun parola

1 răspuns:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Dai restart la windows.