| LetsGoRomania a întrebat:

Salut,TPU am si eu windows 8 pe laptop toate bune pana cand azi dimineata l-am pornit mi-a aparut Preparing Automatic Repair dupa Diagnostyng your PC si dupa imi apar niste obtiuni si nu stiu pe care sa dau sa il fac sa ma bage in windows help va rog dau funda Va rog!

2 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Spune-ne ce optiuni ti-au aparut si pe urma sa vad cu ce te-as putea ajuta.

| LetsGoRomania explică:

Am incercat toate optiunile dar degeaba a mai ramamas doar sa dau up la windows de la windows 8 sa treaca la 8.1 mai astept raspunsuri