| andreiolariu a întrebat:

Ce ati alege intre Nokia 500 / C5-03 si Samsung S5600 Preston?

Răspuns Câştigător
| CrisstyMky a răspuns:

Eu am vazut cum functioneaza toate 3 si iti pot spune din experienta acumulata ca cel mai bun este Nokia 500: este multi-touch, are Wi-Fi, are harti (le poti downloada dupa Nokia Suite gratuit), are ovi shop, este si in limba romana, are dictionar (trebuiesc downloadate limbile dupa internet deoarece el are doar engleza), e smartphone, are 3G, si alte "features", pe cand Samsung S5600 Preston, din ce am zis eu, are doar ca harti Google Maps.

1 răspuns:
| silentgabyy a răspuns:

Nokia!