| YoloWTF a întrebat:

Ce imi recomandati sa aleg intre un Xbox 360 si un Samsung Galaxy S3 Mini? Nu as vrea sa irosesc banii happy Dau FUNDA! happy

8 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy S3 Mini.

| Rachetul a răspuns:

Xbox e mult mai cool

| vlad7frati a răspuns:

Buna! Te-as sfatui sa ei un Xbox 360(parerea mea) o sa ai o placere de la el insa de tel.mobil o sa te plictitesti! Fundita?)

| David1994 a răspuns:

Xbox clar.

| Amnezzicu a răspuns:

Xbox 360:d

| Leon12 a răspuns:

Eu am Xbox 360 si este foarte misto mai ales ca al meu este si modat si pot descarca jocuri pe pc si le pun pe cd si apoi joc pe Xbox si este foarte fain dar Samsung Galaxy S3 Mini nu am avut deci nu stiu ceai putea sa iei dar eu ti-as recomanda Xbox 360

| CreperGamingWoW a răspuns:

Galaxi mini

| deadbiker a răspuns:

Xbox 360 clar daca te gandesti la jocuri dar in locul tau mi-as cumpara un xbox one cand apare.winking