| lovemyname a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar
Nokia N97 mini sau LG P970 Optimus BLACK?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!
Mutlumesc!

3 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.depinde de ce iti place tie, de exemplu Nokia sunt cele mai bune.dar n97mini.nu functioneaza chiar de nota 10.se blocheaza in timpul unui apel, se descarca bateria foarte repede.partea buna, e ca are foarte multe aplicatii, si suporta multe chestii.in locul tau, as alege tot un LG.

| tudornike97 a răspuns:

LG P970 Optimus BLACK domina orice Nokia la momentul actual (in afara de lumia 800) la orice. RAM, procesor ROM, sistem de operare, totul. Deja telefoanele Nokia au ramas mult in urma, mai ales din cauza sistemul de operare symbian, care s-a invechit.Iti recomand LG'u, asculta-ma ca stiu ce vorbesc

| Ramy98 a răspuns:

Cu siguranta Nokia N97 de ce? Pt ca Nokia nu se va strica niciodata, stiu pentru am 3 telefoane Nokia si nici unul nu are nici-o problema iar pe unul il am de de 8 ani si merge foarte bine si acum big grin sper ca te-am ajutat