| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi de la orange la abonament un telefon, un HTC Wildfire S sau Lg P970 Optimus Black, eu vreau un telefon pentru jocuri, care sa il cumpar dintre aceste doua? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| radu021 a răspuns:

De ce faci comparatie intre wildfire S si LG optimus one?
el se refere la optimus BLACK, nu la optimus one!

4 răspunsuri:
| radu021 a răspuns:

Lg optimus black! crede-ma, nu vei regreta alegerea asta! uita-te la specificatiile ambelor telefoane si convinge-te! HTC wildfire este cu mult sub optimus black!

| Andree67 a răspuns:

Sincer, eu am Htc Wildfire S si o prietena are Optimus one, al ei se blocheaza mereu, iar al meu este ca nou, chiar daca e de ceva timp. Iat-i Htc Wildfire S, e o alegere mult mai buna, crede-ma

| ricoset a răspuns (pentru Andree67):

Iti recomand HTC wildfire s, eu am unul si sunt foarte mandru de el. am vazut cum se misca si LG optimus one ( mi se pare ca se misca mai sacadat ) parerea mea. acum tu decizi.

| Andree67 a răspuns (pentru radu021):

Pentru ca LG < HTC, si oricum multi colegi au Optimus Black, ii mai naspa si de cat Optimus One, dar cui ii pasa? ii alegerea lui tongue

| radu021 a răspuns (pentru ricoset):

De ce faci comparatie intre wildfire S si LG optimus one?
el se refere la optimus BLACK, nu la optimus one!