| stelistul97 a întrebat:

Ce ziceti sa imi cumpar Samsung galaxy s3 mini, Nokia lumia 520 sau LG optimus p970? Care e mai bun pe care merg mai multe aplicati.
CE ziceti sunt destul de mari?

Răspuns Câştigător
| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Bai frate parerea mea este ca mai bine iti iei un s3 mini de si este aproape la egalitate cu Nokia lumia 520 dar pana la urma un Samsung este mai bun pentru ca merg mai multe app de cat pe Nokia de ci asi alege s3 mini.happywinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tudor417 a răspuns:

Salut! Eu, personal iti recomand Lumia 520. De ce? Are Windows Phone 8 siti faciliteaza treaba de zi cu zi.
Procesorul : e la egalitate cu s3 mini, adica doua nuclee de 1Ghz
Il poti upgradia software doar conectandul la calculator
Are 4 inchi super senzitiv, deci il poti folosi iarna, fara sa-ti dai manusil jos
Si totusi e un telefon mai nou si mai aratos! Sper ca te-am ajutat! NOKIA LUMIA 520!

| kupydon a răspuns:

S3 mini

| HardStyle a răspuns:

Clar s3 mini.