| MusicFeelings_Maryan_1994 a întrebat:

Salutare TPU, cine se pricepe la laptop-uri? Doresc sa imi iau unul pana in 1800 RON.
Il folosesc mai mult pentru a scrie si pentru a edita poze.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai putea incerca un Chromebook in banii astia... sau ceva sh. Daca nu ai nevoie de portabilitate, iti recomand calduros sa NU iei laptop. De banii astia faci un desktop ok pentru cerintele tale care pe termen lung te va costa mult mai putin ca intretinere, plus ca e mai usor de schimbat/inlocuit componente.

| LucianMusic a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D5Y6Q2BBM/

Daca ii pui si un SSD o sa lucreze bine pentru ce vrei tu.

| Pool77 a răspuns:

Nici eu nu recomand laptop.
Cele mai multe au placa video integrata, asta inseamna ca in cazul in care patesti ceva cu ea nu ai ce-i face.
In 1800 iti poti face un PC decent mai ales pentru ce-ti trebuie tie.

| jonelx6 a răspuns:

Ai aici un laptop mai mult decat ok:
http://m.emag.ro/......DHZPH2BBM/

| MusicFeelings_Maryan_1994 explică (pentru jonelx6):

Mersi!