| BMwAndeds a întrebat:

Salutare TPU, daca am o pagina a mea pe Facebook cum dau admin cuiva?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intrii pe pagina, dai la setari, si te duci la roluri pentru pagina. Bagi adresa de e-mail a utilizatorului care vrei sa-i dai admin, si dai un save.

2 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Intrii pe pagina, dai la setari, si te duci la roluri pentru pagina. Apoi scrii e-mailul care vrei sa-i dai admin.

| Bombonika_Onika_1995 a răspuns:

Intri la setarile paginii si cauti editeaza pagina. Sper ca ai inteles!
Funda?