| Herr a întrebat:

Salutare TPU, inainte sa pun intrebarea, vreau sa imi cer scuze daca a mai fost pusa.Am o problema cu Yahoo Messengerul, cand imi e lumea mai draga, imi apar mii de casute cu diferiti useri de genul "gsdbxcjk255" si mi se blocheaza si trebuie sa ies de pe mess. Ce pot face ca sa scap de acest "virus" sa spun asa?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai dezinstaleaza messul! apoi reinstaleaza-l! Descarca programul asta YTunnelBasicBuild338Setup. exe (1. 31 mb) de aici http://www.plunder.com/Y-Tunnel-Basic-download-6672.htm si apoi ruleaza-l in timp ce deschizi Yahoo messenger! Spune daca mai ai ceva dupa! Bafta!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Apar ei fara sa dai accept? Ce acctiuni ai facut pe mess? ai dat accept la ceva? la ce? explica putin situatia si de cand este asa

neluL
| neluL a răspuns:

Fa ce ti-am zis! si apoi spune daca se mai intampla!

| Herr explică:

Da apar ei singuri, au tot felul de nume ciudate si spun mesajul "o sa iti distrug calculatorul". Nu am facut nici un fel de actiuni.Nu am dat accept la nimic si nu am intrat pe nici un site. Pai e asa cam de pe 30 decembrie 2010.

| Herr explică:

Da, acum nu imi mai apare.Multumesc