| ToxicTpu a întrebat:

intentionez sa imi cumpar un neon pentru pc. pentru a face lumina in carcasa. dar nu gasesc pe internet nici un tutorial de prindere sau ceva de genu. ma puteti ajuta. cum sa il montez si unde?

Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

Problema sta in felul urmator imi spui ce sursa ai si cum ai vrea sa il pozitionezi, depinde si ce fel de neoane, ca sunt diferite, da-mi un link ceva ca sa te pot ajuta.

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Cel mai bine e sa-l duci la un server de calculatoare, e rapid, sigur, si nu iti cer mult pentru montare oh go on un fleac ^^

| KirigayaKirito a răspuns:

Nu stiu daca am postat de 2 ori dar nu apare..asa ca mai repet o data laughing, cel mai bine e sa il duci la un service* de calculatoare, acolo e sigur, ti-l monteaza repede si nu costa mult. ^^