| Gyganzie a întrebat:

Salutare TPU, mi-am cumparat de pe internet o bicicleta Pegas Kent cu sa lunga si Coarne, as vrea sa o restaorez, un mic TUNING, ce mi-ati recomanda legat de vopsea roti, furca si ETC, Multumesc

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Gasesti aici o gramada de accesorii pentru biciclete: http://bit.ly/biciclop

| stef07 a răspuns:

Salut.drumuri bune cu ea! pai sa iesi mai ieftin iti cumperi vopsea spray, este super si sa o faci in nuantele tale care iti plac. un albastru cu gri sau cum vrei tu. bafta multa

| Mădălin_Mădălin_1993 a răspuns:

Faci tuning ca la dacia din poza? vezi de treaba ta. daca vrei sa-i faci ceva fa-o sa fie cat mai frumoasa. vopseste-i cadrul in camp electrostatic. polisheaza tot ce se poate pe ea frane pedale coarne etc. daca ai bani pentru astea mai stam de vorba