| BlaDe12345 a întrebat:

Pe PC Garage e o oferta la un mouse SteelSeries Rival 100. Intrebarea mea pentru voi este, daca este cineva care are / a avut acest mouse, ce pad este recomandat pentru el, daca trag putin mai tare de el sa stea fix, sa nu fuga in sus tinta (de csgo vorbesc).

1 răspuns:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Frate nuprea ti-as recomanda acest mouse. De ce? Pai l-am avut si m-a tinut 3luni si apoi click stanga s-a stricat. L-am lasat pe unchemiu sa il desfaca si am pierdut garantia. Asa se comporta bine cat a tinut, se misca bine la flick shoturi, in mana statea comod, culorile foarte bine colorate. Am folosit la el tot un mousepad de la steelseries de vreo 70lei. Acum am de o luna mouseul Logitech g203 si e foarte bun. Acum e alegerea ta ce mouse iti iei.