| RrEe4 a întrebat:

Poate sa imi mearga jocurile sacadat din cauza windowsului? Eu am windows XP SP2 dar modificat SP3.Componentele calculatorului sunt urmatoarele: CPU:Intel(R)Celeron(R)D:3, 2 GHz; Memorie RAM pe DDR2 1, 5 GB; Placa video:Ati radeon X1300/X1550 Series 512 mb, Hard-disc de 250 GB.
Cel mai bun raspuns ia funda.

1 răspuns:
| ZethOfficial a răspuns:

Exact asa am si eu si jocurile ca sa nu mai mearga sacadat trebuie sa le schimbi la options cerintele grafice so sa le pui la low(minim)
Sau sa iti iei placa grafica de 1 gb