| RrEe4 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele componente dintr-un pc:
-procesor:Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.20GHz
-ram:1, 5GB DDR2
-placa video:Ati radeon x1300/x1550. Pixel shader 3.0,video ram 512, vertex shader 3.0
Este bun de ceva acest pc?

7 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Da...de stat pe net si de pe win xp.e un pic depasit incepand cu procesorul care e model 2004! nu ai ce sa joci de pe el decat dota sau cs...cel mai bun joc care sa mearga cred ca ar fi un call of duty 2 /nfs carbon.mai noi iti garantez ca nu merg.am o dilema daca ar merge si filmele hd de pe youtube(1080).e cu?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E naspa

| Adryan657 a răspuns:

E bunicel deocamdata
poti sa joci COD4(am pc putin mai slab si merge brici)
fifa 2010
nfs undercover
gta 3
mai bine ai alege un AMD ca'i mai bun la jocuri

| UseR4EveR a răspuns:

Au '' daca e bun de cevalaughing'' e desdul destul de bun bine nu e chiar de ultima generatie da e ff bun

| Cristian523 a răspuns:

Este bun. dar nu suficient pentru aplicatiile si jocurile din ziua de azi. dar in mare parte cred ca iti satisface toate nevoile... fara jocurile de ultima generatie ca nu ai nicio sansa.

| fly4love a răspuns:

Eu zic ca ii bun de ceva numa ca placa video cam lasa de dorit si procesorul ii celeron cam caraie
da ii bun si unu ca ala

| catalynbm95 a răspuns:

Da este destul de bunicel are procesor de 3.20 si are 1.5 gb rami e destul de bun daca vrei sal cumperi ia-l!