| albachersont a întrebat:

Recent mi-am cumparat o tableta, mai exact tableta allwiev 3 speed si vreau s- o conectez la internet prin cablu USB la PC. Dupa ce conectez tableta la PC prin cablu usb ce trebuie sa mai fac ca sa imi mearga netu, stie cineva cum sa fac?

2 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Pai nu iti apare cumva turn on usb storage? la mine asa imi apare vezi in setari ce ai pe acolo dar sigur trebuie sa iti apara mie asa imi apare bafta!

| albachersont explică:

Da e adevarat imi apare turn on usb storage si dau yes, insa dupa nu imi apare nimic altceva, cand intru pe internet tot imi spue ca nu este conectat! Ce sa fac?