| Alion a întrebat:

Salutare tpu.ro! m-am hotarat sa imi iau un router wifi la mana a doua. m-am orientat catre modelul Trendnet TEW-632BRP. nu comentati si nu imi recomandati alte routere! vreau doar sa stiu ce parere aveti voi despre el, cum functioneaza daca are ceva bug-uri, distanta maxima la acre am semnal, etc. parerrile voastre personale din PROPRIA experienta nu din ce ati auzit, sau ati citit pe net. FUNDA!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta depinde cum a fost intretinut de primul client care l-a cumparat, daca nu i-a cazut sau nu l-a lasat mult la soare merge bine dar conteaza si ce viteza ai tu la internet ca sa mearga bine.

| George2000_6958 a răspuns:

Pai frate, am avut si eu mai demult unu cumparat din magazin..Nu am fost atent si intr-o zi a venit la mine in vizita verisoru meu de 3 ani.Si a vazut acolo antena si a tot tras de ea pana sa rupt..Era stabilit ca imi iau calculator nou a doua zii si atunci am cumparat si eu ca tine una la mana a doua.Nu am observat diferenta.