| Alion a întrebat:

FUNDA! FUNDA! FUNDA! ce parere aveti despre routerele wifi de le trendnet. as vrea sa achizitionez modelul TEW-632BRP. stie cineva cum se comporta acest model de router? merge prost, se blocheaza, se incinge? vreau sa stiu parerea voastra depre el dar si daca ati auzit ceva de la altii!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sunt în regulă.Am instalat 3 rootere de tipul ăsta în ultimele 2 luni la 3 clienţi şi clienţii au fost mulţumiţi, deci nu am primit reclamaţii de la ei.Succes

| AddXf a răspuns:

Hey! Eu, personal, am unul si sunt destul de multumita... ar primii 9/10 ...sincer. Nu este chiar cel mai performant router din lume dar este f bun. funda?

| Darius19002 a răspuns:

Un verisor de-al meu a avut routere de la TRENDNET. Merge foarte bine. De incins nu se incingea aproape deloc. Daca ar fi sa ii dau un calivifativ i-as da 10/10

| MrPink a răspuns:

Darius presupun ca minti doar ca sa primesti funda, se vede clar ca doar ai laudat viitoare achizitie al userului Alion laughing

| DonKlau89 a răspuns:

Salut daca doresti sa il cumperi am gasit acest rooter la un pret bun pe http://www.okazii.ro/......-a52350317

| Alion explică (pentru DonKlau89):

Am gasit mai ieftin! chiar crezi ca nu m-am prins ca incerci sa iti vinzi propriul produs? tot pe okazii sunt si la 75 de lei (jumate din cat vrei tu )