| Alion a întrebat:

ro! vreau sa imi cumpar un laptop si am un buget fix de 1500 ron. ce-mi recomandati? nu ma intereseaza un pret mai scazut, ma intereseaza performanta laptopului. cea mai buna configuratie care nu depaseste bugetul primeste funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acer 5336-733G32 Mncc cu 1400RON
Procesor Intel Core 2 Duo P7350
3GB memorie RAM
Hard Disk de 320 GB
Placa Video integrata Intel GMA 4500
Display-ul este de tipul LCD LED Acer CineCristal cu o diagonala de 15.6 inci si cu o rezolutie maxima de 1366 cu 768 pixeli.
Acesta rezolutie permite vizualizarea filmelor in format HD.
Mai multe informatii despre el aici:
http://www.laptopreview.eu/laptopuri/review-acer-5336-733g32mncc/