| tintarul a întrebat:

Scuzati categoria, am observat ca cele mai multe persoane raspund la categoria asta. Vroiam sa va intreb daca stiti cum sa pot crea un antivirus folosind pica software builder, exista un video pe youtube de pe care am invatat sa fac idiotenia asta dar am uitat iar contul de youtube al acelei persoane a fost sters.
Arunc funda!

1 răspuns:
| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Pai 1 la mana oamenii radpund la categoriile la care stiu raspunsu.
De ex daca pui o intrebare de software in categoria sanatate intrebarea ta despre software/it ajunge la oameni care nu au treaba cu asta si nu stiu. Asta scazandu.ti tie sansele sa ti se raspunda.
Si 2 la mana antivirusurile sunt ff greu de creat trebuie sa ai o cunostiinta de limbaj de programare dezvoltat.
Daca vrei sa faci antivirus mai intai trebuie sa inveti limbajul de programare ca, cu tutoriale pe net nu faci nimic xd
E foarte complex mai ales un antivirus.
Incearca sa inveti mai intai limbajul iti recomand sololearn de pe google play.
Ca sa faci un eseu, mai intai trebuie sa stii alfabetu. La un antivirus lucreaza zeci de programatori cu ani de experienta.