| iselemga a întrebat:

Salutare TPU, tocmai am cumparat un iPhone 4 neverlocked.
Avea iOS 5.0 pe el, i-am dat update la versiunea noua. 5.1 dupa aceea i-am facut un JailBreak telefonul mergea perfect dar problema mea este ca daca il inchid si il deschid nu imi intra in cydia sau in orice alt program descarcat din el apare un pop-up ALB pe tot ecranul si dupa aia iese din el, va rog sa ma ajutati ca sunt tare disperat. Anticipat.

1 răspuns:
| bPm a răspuns:

S-ar putea sa iti dea o eroare la soft sigur ai facut totul bine pentru ca daca nu..mult noroc la stransul banilor. Apropo de ce ai facut upgrade ca am si eu Iphone 4S si nu inteleg de ce i-as face Upgrade...