| Ilinca_Robert_1999 a întrebat:

Tocmai mi-a venit noul pc de gaming si as dori sa incep un canal de youtube insa, nu stiu daca as putea rula cs go macar in 100 fos intr-un clip tinand cont ca am 8GB ram, procesor Intel i5 6100 de 3.7 GHz, si placa video am un AMD de 6gb si 128x biti. Memorie am un SSD de 250gb. Va rog raspundeti doar daca stiti. Bineinteles ca

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu nici nu stii pe ce ai dat banii taicule...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel procesor nu exista.

Si nici acea placa video.

Spune clar tot numele procesorului de la cap la coada si cu placa video fa la fel.