| Daniel7799 a întrebat:

Vreau sa va intreb, oare exista lampi cu dulie GU10, de tipul becurilor Spot?

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Salut. Nu stiu sigur daca exista lampi cu dulie anume GU10, insa poti cumpara separat o dulie ca sa o inlocuiesti la o lampa pe care o ai deja. Duliile sunt destul de ieftine nu costa decat cativa lei si se gasesc in majoritatea magazinelor cu materiale pentru constructii si renovari. Eu am vazut dulii GU10 in Dedeman.
Daca tot vrei sa folosesti becuri tip spot la o lampa, iti recomanda sa folosesti spoturi LED sau becuri tip spot LED, pentru ca sunt mult mai economice si ofera si un iluminat de calitate. Poti arunca o privire aici: http://lightsmart.ro/becuri-led