| SNIPƎR a întrebat:

vreau sa va intreb daca telefonul meu are optiunea de hot-spot si o activez, imi consuma din MB sau pur si simplu am internet, dau funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca iti consuma din MB... crezi ca iti pica din cer netul?

| JohnnyBi a răspuns:

Deci telefonul tau, de care o fi el 3310 sau orice altceva ca nu zici...eh si daca are internet asa pur si simplu. pica din cer internet si iti da si tie...tu ai gandit inainte sa tastezi porcaria asta?

| LTAA a răspuns:

Daca faci tu Hot-Spot, iti consuma tie din MB/incarca factura/mananca credit.
Daca te conectezi la Hot-Spot-ul altcuiva, ai net "moca", dar trebuie sa te lase si el sa te conectezi.