| DenisDns a întrebat:

Zilele astea am primit un Xerox Phaser 3117. Ma poate ajuta cineva cu un driver? ...Am luat dupa net o graza de drivere, dar nu m-a ajutat cu nimic...Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Http://bit.ly/1BgkNnN

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca tu crezi ca se instaleaza asa..."o groaza de drivere"...te inseli! Exista un singur driver, la producator! Daca instalati drivere dupa ureche, asa patiti!

| DenisDns explică (pentru K0sti):

Nu ma poti ajuta cu un driver? big grin

| DenisDns explică (pentru K0sti):

Ma poti ajuta cu un driver? big grin

| DenisDns explică (pentru K0sti):

Ma poti contacta pe facebook te rog? vreau sa te mai intreb ceva, adica sa iti arat ceva in legatura cu driverul asta...Denis Dns

| DenisDns explică (pentru K0sti):

Mersi mult! ..am rezolvatwinking

| K0sti a răspuns (pentru DenisDns):

Nu ai pentru ce! Acum stii unde ma gasesti!

| AdrenalinTm a răspuns:

Driver? pentru ce ai nevoie de driver?

| DenisDns explică (pentru AdrenalinTm):

Pai fara driver nu pot sa scot nimic dp calculator....adik imi apare in pc dar imi cere si driver