| Dontforget a întrebat:

Am o nelamurire cu imprimantele astea laser si poate este cineva care ma poate face sa inteleg. Se poate incarca o imprimanta laser alb-negru?
Daca da, poate fi incarcata acasa?
Daca nu poate fi incarcat cartusul, trebuie cumparat altul nou de fiecare data cand se termina? Un Xerox Phaser 3010 ar fi bun?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imprimanta alb-nrgru nu exista. Numai negru sau color. Cartusul se poate incarca de cateva ori. Apoi trebuie schimbat. Eu zic sa-ti iei o imprimanta cu ciss. Sunt bune si poti sa le reincarci singur ani la rand.
http://www.cissrevolution.ro/......-ciss.html

| Dontforget explică (pentru Salontanul):

Multumesc. Dar nu am scris alb-nrgru si nici nu am modificat intrebarea.

| Salontanul a răspuns (pentru Dontforget):

Scuze! Acolo am gresit eu. Ma refeream la a nu mai zice alb-negru. Imprimanta cu cerneala sau praf alb-negru nu exista. Deci e gresit modul de exprimare. Poti sa zici cu cartus negru sau unicolor.

| Dontforget explică (pentru Salontanul):

Da ai dreptate, m-am exprimat gresit. Acum inteleg. In final mi-am facut comanda de un Epson L210 asa ca iti multumesc.