| Wowhow a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema cu contul meu de youtube. Dupa ce m-am logat pentru prima data pe ipad, am observat ca de fiecare data cand ma loghez pe calculator pe youtube imi apare aceiasi interfata ca si pe ipad. Cu alte cuvinte, nu mai pot face aspectul initial sa revina.E foarte deranjant si nici nu functioneaza bine de fiecare data. Cum fac youtube-ul sa revina la aspectul original? Am incercat pe 2 browsere (Mozilla si Chrome) si m-am si delogat. Chiar si dupa ce ma deloghez aspectul ramene la fel ca pe ipad. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai nici o problema! Asta e noua interfata de la youtube! (s-a schimbat de cateva zile)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Faci un print screen sa vad si eu despre ce este vorba? Vreau sa vad cum iti apare youtube.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Wowhow explică (pentru neluL):

straight face Nu m-as fi gandit niciodata la asta. E chiar incomoda si mi se pare ineficienta, cel putin in comparatie cu cealalta. Poate dupa ce ma voi obisnui cu ea va fi bine. Sper totusi sa fie doar o chestie temporara.Multumesc frumos pentru ajutor! happy Macar stiu ca problema nu e la mine.

| neluL a răspuns (pentru Wowhow):

Nu e o modificare temporara, este definitiva big grin Trebuie sa te acomodezi cu ea.
Succes in continuare!

| Wowhow explică (pentru neluL):

Asa se pare big grin Multumesc, la fel!

| neluL a răspuns (pentru Wowhow):

Nu ai nici o problema! Asta e noua interfata de la youtube! (s-a schimbat de cateva zile)