| VladNiculaeVlad a întrebat:

Salutare tuturor! Am primit o tableta SINED TCL DE LA școala care are sistem de operare bento MDM, am acces doar la aplicațiile instalate deja de școala adică app educationale, google maps, Gmail, YouTube, calendar, Google play etc.
Dar nu pot intra pe jocuri pentru că administratorul bento al școlii mele nu permite sa joc jocuri și cred că și voi nu puteți intra pe jocuri, mă poate ajuta cineva sa pot intra in meniul original ai tabletei?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Joaca jocuri de browser.

| AmandinaDragan a răspuns:

Se poate sa o readuci la starea initiala.

| DrMihailoviciS a răspuns:

Tableta care o ai este blocata de către profesorul tău de informatica. Pe asa zisele tablete școlare, ESTE interzisă i instalarea altor aplicați. Nu poți face nimic