| kinnghtt a întrebat:

Salutare tuturor!
Am un laptop HP proBook g2 i7 pe care il puteti vedea aici http://www.emag.ro/......DH2PRBBBM/
Si nu stiu de ce nu imi merg jocurile... adica se misca sacadat. sa fie de vina placa video dedicata care nu se activeaza? si daca da va rog sa imi spune-ti cum as putea sa o activez

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate pe placa aia video n-ai cum sa faci gaming. E un entry-level pe 64 biti, la ce te astepti?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Technically R5 M255 is just a higher-clocked Radeon HD 8570M. Due to its very limited performance, even Intel's Iris Graphics.

Deci lasati-va de jocuri pe laptopuri!

| Jipa95 a răspuns:

Placa aia dedicata ii prastie prietene. In afara de jocuri precum lol, hearthstone, dota, etc nu prea ruleaza decent.