| menezp a întrebat:

Salutare tuturor,
As avea o intrebare legata de internetul pe mobil de la DIGI. Am gasit o oferta la 4.96 EUR (click: http://www.rcs-rds.ro/......il-prepaid ), unde spune ca traficul e nelimitat ...Totusi, nelimitat in sensul larg al cuvantului, sau doar pentru. primii cativa GB, urmand ca apoi sa scada viteza? Cei care folosesc, va rog sa ma lamuriti si pe mine.

----
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Pentru primii 5gb consumati.Citeste si partea scrisa mai marunt de pe pagina si te vei lamuri asupra detaliilor.