| Kilgrave a întrebat:

Salutare tuturor, as avea si eu o intrebare big grin
Este vreun React developer printre voi si ar avea chef sa ma ajute la o problema legata de un hook? big grin
Tin sa mentionez ca sunt la inceput si imi doresc sa invat meseria asta!
O zi frumoasa in cotinuare!

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am un prieten care lucrează în React, dacă dorești pot să-l întreb orice chestie legată de acest framework, însă cu timpul ar cam trebui să înveți să cauți singur. 99% din problemele care apar au soluția online, doar că necesită research.

| Kilgrave explică (pentru Frank51):

Stiu, asta fac si crede-ma ca nu sunt tipul de om care sa ceara ajutor doar asa si sa i se dea mura-n gura.
Pur si simplu stau de 3 zile pe o treaba si nu imi pot da seama...

| Frank51 a răspuns (pentru Kilgrave):

Poți începe prin a spune care este problema laughing