| FesCuDungi a întrebat:

Salutare tuturor, astazi mi-am achizitionat si eu o tableta marca Smailo Web Energy 7 si am zis sa imi iau un modem (stick, 3g)de internet de la Vodafone insa operatorul de la reprezentanta mi-a spus ca pentru aceasta tableta nu este compatibil si ca exista un numar limitat de modemuri ce functioneaza la o astfel de tableta dar care nu mai sunt comercializabile si se gasesc foarte greu, ma rog, tipul nu era nici el sigur asa ca am zis sa verific si dupa sa revin la el! asa ca intrebarea mea, este urmatoarea: Stie cineva daca tableta este compatibila cu modemul de net de la Vodafone?

Va multumesc si astept raspunsurile voastre!

4 răspunsuri:
| pcmhz a răspuns:

Cel mai bine întrebi direct producătorul http://www.smailo.ro/contact/

| FesCuDungi explică (pentru pcmhz):

Le-am dat deja mesaj in jur de ora 4, si astept raspuns de la ei inca!

| pcmhz a răspuns (pentru FesCuDungi):

Nu cred să primeşti răspuns în weekend, eventual luni poţi suna la nr. de telefon.

| silica1 a răspuns:

Sper ca ati rezolvat pronlema cu modemul de internet pentru tableta smailo...
Daca da spuneti-mi si mie cum .....ca ma tot plimb de colo colo fara folos.
Multumrsc anticipat.