| mgabriel2496 a întrebat:

Salutare!
Decurand mi-am achizitionat si eu un modem vodafone dar modemul este fara abonament.
Am pe el optiunea cu 9 euro si am 2 gb pentru a naviga pe internet.Baiatul de la magazin mi-a zis ca am 2 gb valabili o luna...
E eu as dori sa stiu cum pot afla cati mb mai am pe el din cei 2 gb. cati am consumat si cati mai am liberi...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, nepotica mea a luat si tot la fel i-a zis ca e valabil o luna si ca tot cam atat o tine daca nu intra pe acele siteri cu plata, si surpriza, dupa nici 2 ore de vorbit, deci numai vorbit, s-a trezit ca numai poate naviga pe mess deci iti dai seama cam cat te tine...happy