| KILLAR22 a întrebat:

Salutare,uite ce problema am : Prind wi-fi de la hotspot stradal moca. Faza e ca doar intr-o parte a casei prind semnal, intr-un hol.Eu stau de cealalata parte a casei, ce vreau? Vreau o apk sau un program PC sau chiar niste sfaturi cum sa prind wi-fi cu telefon sau PC si sa il emit mai departe, daca stie cumva cum sa faca bridge connection in windows? Si nu incepeti cu faza e 25 lei un abonament de net sau chestii de genu. Va multumesc big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Iti poti monta un retranslator wi-fi cu antena exterioara pe partea casei unde ai semnal bun de internet.
Acest aparat va trimite un semnal mai puternic spre toata casa.