| Eedytso a întrebat:

Salutare, uite-ti am nevoie de o recomandare. vreau sa cumpar o camera. Samsung Galaxy Camera. costa 500 de euro. dar se poate cumpara in rate cu taxa 0 deci fara interese in plus. dar e valabila pana pe 24 acum. apoi e cu interese. sa astept sa se mai ieftineasca sau s-o cumpar acum in rate? 50 de euro rata / lunar

5 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Hai ma din toate camerele ai gasit tampenia aia?
Iati o camera adevarata

| Eedytso explică (pentru bogboy101):

Da man da nu-mi place din aia cu lentita. pentru ca e prea mare si eu vreau s-o iau dupa mine mai mereu.

| bogboy101 a răspuns (pentru Eedytso):

Telefonul mobil iti place? Sunt telefoane mai performante deat camera aia...Iti zic cateva?

| Eedytso explică (pentru bogboy101):

Am deja si tel performant Nokia N8

| Filip_Bogdan_1997 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un telefon nou gen Nokia 808....camera de 41Mpx