| EcLipSa234232 a întrebat:

Salutare TPU
As vrea sa imi achizitionez un telefon in toamna si as vrea sa ma sfatuiti ce telefon sa-mi iau.
Optiunile sunt:
Iphone 4
Iphone 4S
Samsung Galaxy S2
Samsung Galaxy S3
As vrea sa stiu cam cat costa fiecare in parte la liber in acest moment,si daca am sanse sa se mai ieftineasca pana in toamna.
De asemenea, voi ce telefon ati cumpara dintre aceste 4?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Iphone 4=15 milioane, 4s=18 milioane, s2=12 milioane, s3=18 milioane. aleg s3happy deoarece este cel mai bun dintre acestea 4

| Sarcasticu a răspuns:

Dacă vrei să-ți iei telefon...în niciun caz nu-ți recomand Iphone..sau Samsung Galaxy.

Dacă vrei ceva calitate bazează-te pe HTC-uri sunt mult peste Iphone și Galaxy din punct de vedere tehnic și la proprietățile sistemului. tongue

| MaverickSH a răspuns:

Galaxy S2, pentru ca S3 este mult prea mare iar Iphon-urile sunt scumpe si de rahat.